Vaginoplastika

Vaginoplastika je chirurgický zákrok, při kterém se upravuje tvar pochvy tak, aby co nejlépe odpovídal původnímu stavu, a odstranil se diskomfort způsobený věkem či porodem.  

Plastická operace vaginy vede ke zvýšení sebevědomí ženy, zkvalitnění jejího intimního života a pocitu celkového komfortu. Napomáhá také ke zpevnění pánevního dna, a často přispívá i k řešení močové inkontinence. 

 

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Hodnocení ABClinic v Google

hodnocení Google

Hodnocení ABClinic na Facebook.com

hodnocení Facebook

Hodnocení ABClinic na Firmy.cz

hodnocení Firmy.cz

Anestezie
Celková
Pobyt na klinice
1denní hospitalizace
Trvání rekonvalescence
7-14 dnů
Trvání zákroku
60-120 minut
Typ zákroku
Plastická chirurgie
5539+ spokojených klientů
Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.
Lékaři s 20letou praxí
S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.
Low-flow anestezie
Používáme bezpečnou a minimálně organismus zatěžující anestezii. Pacienty po zákroku převážíme rovnou na dospávací pokoj.

Pro koho je operace vhodná?

Plastická operace pochvy je ideální pro ženy, které v důsledku porodu, úrazu nebo vlivem menopauzy trpí uvolněním poševních stěn, přičemž pochva může až vyhřezat ven. To způsobuje řadu nežádoucích problémů, jako jsou snížení kvality sexuálního života, vznik inkontinence a pokles sebevědomí. Operace pochvy je také vhodná po radikálním snížení tělesné hmotnosti, které může mít za důsledek uvolnění nadbytečných tkání. Je ideální pro ženy, které chtějí zkvalitnit a zintenzivnit intimní prožitky. 

Co zákrokem získáte 

Zákrok zlepší intimní prožitek ženy. 

Řeší problémy se stresovou inkontinencí a upravuje vaginální struktury do stavu před porodem nebo radikálním snížení váhy.

Jak zákrok probíhá?

Před operací 

Lékař provede vyšetření, zhodnotí problém a doporučí, jaký postup pro ženu bude optimální. Může také spojit vaginoplastiku, například s operací poševní hráze. Většinou se operace provádí v celkové anestezii, tedy bude třeba podstoupit předoperační vyšetření. Termín operace je třeba naplánovat po skončení menstruace.

Průběh operace 

Při operaci lékař provede buď pouze plastiku poševního vchodu, nebo plastiku pochvy po celé délce. Při operaci vytne nadbytečnou tkáň a okraje rány sešije vstřebatelnými stehy. Celý zákrok zabere přibližně hodinu. Ošetřená oblast se kryje sterilním krytím.

Po operaci 

Pokud se zákrok prováděl v celkové anestezii, je třeba 1denní hospitalizace, v případě místního znecitlivění odchází klientka do domácí péče. Alespoň týden je třeba dodržet klidový režim. Stehy jsou vstřebatelné, není tedy nutné jejich vyndání. Po týdnu je již možné provádět lehkou kancelářskou práci, plná zátěž se doporučuje až po úplném zhojení. Minimálně týden je třeba dodržovat pečlivou intimní hygienu. 

Důležité informace 

Výsledek plastické operace pochvy je zřejmý ihned po operaci. Hodnocení zlepšení sexuálního života je vysoce individuální, obvykle lze hodnotit přibližně za 3–6 měsíců. Pokud žena po vaginoplastice znovu otěhotněla a porodila, nebo se v průběhu věku znovu projevilo uvolnění pochvy, je možné operaci zopakovat. Pro lepší efekt ji zle kombinovat s plastikou hráze, labioplastikou nebo rejuvenací zevního genitálu nebo vaginy. 

Slova našich klientů

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Lékaři

Plastická chirurgie

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

ABClinic room

Aktuality

Jak vylepšit intimní partie
Plastická chirurgie

Jak vylepšit intimní partie

Mnoho žen i mužů trápí potíže v oblasti intimních partií a hledají jejich efektivní řešení. Estetická medicína si s řadou z nich umí velmi …
ABClinic umožňuje pojištění k operacím
Obecné

ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepšovat …
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Obecné

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko …
Rekonstrukce panenské blány
Plastická chirurgie

Co obnáší rekonstrukce panenské blány? Zažijte své poprvé podruhé

Panenská blána – slovní spojení, které nejvíce používají náctileté dívky, pro které je panenství aktuální téma. Jsou ale některé ženy, pro které má tato …

Objednejte se na konzultaci zdarma

    Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

    Ozveme se vám do 24 hodin

    Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox

    Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®

    Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku