Ošetření očních víček a kruhů pod očima (Blefaroplasma)

Oční víčka a pokožka kolem očí tvoří velmi jemná kůže, která snadno povoluje, a spolu s kruhy a tukovými výhřezy nám spolehlivě zajistí unavenou stárnoucí vizáž. Víčka a oční okolí lze spolehlivě ošetřit řadou účinných neinvazivních metod, které výrazně omladí a osvěží výraz obličeje. 

Díky komplexní péči o oční víčka i okolí budete mít stále svěží a mladistvý výraz. 

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Hodnocení ABClinic v Google

hodnocení Google

Hodnocení ABClinic na Facebook.com

hodnocení Facebook

Hodnocení ABClinic na Firmy.cz

hodnocení Firmy.cz

Pobyt na klinice
Bez hospitalizace
Trvání rekonvalescence
Bez rekonvalescence
Trvání zákroku
30-60 minut
5539+ spokojených klientů
Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.
Lékaři s 20letou praxí
S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.
Správná kombinace metod
Kombinujeme několik vhodných metod péče. Vytvoříme ideální plán přesně pro vás.

Blefaroplasma

Vrásky na očních víčkách a kožní nadbytky 

Kůže na očních víčkách s narůstajícím věkem velmi rychle ztrácí elasticitu a ztenčuje se. Její pokles pak může být tak velký, že se stává nejen estetickým, ale i funkčním problémem. Kůže totiž může zasahovat až do zorného pole a ztěžovat pohyb očních víček. To způsobuje únavu, nadměrné slzení a pocit trvalého diskomfortu. Pokleslá oční víčka lze ošetřit buď klasickou chirurgickou cestou, nebo neinvazivně pomocí přístroje PLASMATEC, který pracuje na principu frakční plazmy.

Tukové výhřezy 

Pokud dojde k uvolnění očního svalu a vaziva v okolí očního víčka, dochází ke vzniku tukových výhřezů. Ty se projevují jako váčky uložené pod očima, případně v oblasti vnitřního koutku horního víčka. Protože vznik tukových výhřezů není záležitostí jen věku, ale i dědičnosti, mohou se váčky objevovat i u velmi mladých lidí. V případě tukových výhřezů je možné provést jejich odstranění chirurgickou cestou, případně zkombinovat ošetření s některou z neinvazivních metod určených na zpevnění kůže.

Kruhy pod očima 

Tmavé kruhy pod očima jsou velmi častým problémem. Kůže v okolí očí je velmi jemná a bohatě cévně zásobená, proto jsou na očním okolí velmi rychle vidět jakékoliv změny. Pokud se kruhy pod očima objeví výjimečně, většinou to souvisí s nedostatkem spánku, hydratace nebo stresem. Svou roli hraje i nadměrná konzumace soli a nedostatek vitaminu A. V některých případech je hlavní příčinou zvýšená pigmentace kůže zapříčiněná mikroskopickým propouštěním drobných kožních cévek a oxidací červeného krevního barviva v oblasti očí. 

Prvním pomocným krokem v řešení kruhů pod očima je dostatek odpočinku, zvýšený přísun vitaminů. Pomoci může také správně zvolená kosmetika, například s obsahem antioxidantů a vitaminu C, které zajistí projasnění pleti. Účinná může být také jemná masáž očního okolí, která stimuluje lymfatické cesty. K zesvětlení pigmentace je možné využít také jemné chemické peelingy. 

Vrásky kolem očí 

Oční okolí je velmi náchylné k tvorbě vrásek. Často to jsou vějířky, jejichž tvorba je výrazně spojená s mimikou. Zde je velmi účinná kyselina hyaluronová, ať už ve formě kožních výplní, nebo jako součást mezoterapeutických sér. Pomoci může také karboxyterapie, plazmaterapie, ošetření systémem Cellec V či Ultracel. 

Pravidelná péče o oční víčka a okolí je nesmírně důležitá, neboť právě tato oblast velmi rychle prozradí skutečný věk. Neváhejte se proto s námi poradit, jak nejlépe o oblast očí pečovat.

Co ošetřením získáte a jak to probíhá?

Co zákrokem získáte 

 • Neinvazivní odstranění uvolněné kůže očních víček pomocí přístroje Plasmatec 
 • Vyhlazení vrásek kolem očí, odstranění kruhů pod očima 
 • Výsledek viditelný ihned po ošetření 
 • Kombinace dalších metod dle doporučení lékaře

Důležité informace 

Blefaroplasma je neinvazivní ošetření očních kontur, které umožňuje napravit pokleslá víčka a tukové usazeniny, díky nimž je vzhled unavený a zestárlý, čímž se zlepší vzhled obličeje.

Před ošetřením 

Lékař na konzultaci posoudí, zda je pro vás ošetření blefaroplasma vhodné, nebo je nutná invazivnější metoda blefaroplastika. 

Průběh ošetření 

V závislosti na potřebách pokožky lékař dodává do pokožky v různých úrovních a režimech plazmovou energii, aniž by se dotýkal kůže. Provádí se s lokální anestezií, procedura trvá asi 30 minut. 

Po ošetření 

Po zákroku může dojít k zarudnutí, svědění kůže, nebo otokům. Všechny tyto reakce jsou dočasné a vymizí po několika hodinách či dnech. Vždy je nutné pečovat o pokožku dle doporučení ošetřujícího lékaře.

Slova našich klientů

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Lékaři

Specialista na laserové zákroky

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

ABClinic room

Aktuality

Tipy jak chránit pleť přes léto
Dermatologie

Tipy jak chránit pleť přes léto

…a vyhnout se nejen nežádoucím pigmentacím.Čas léta a slunce je tady a většina z nás myslí na to, jak si co nejvíc užít letních …
ABClinic umožňuje pojištění k operacím
Obecné

ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepšovat …

Objednejte se na konzultaci zdarma

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

  Ozveme se vám do 24 hodin

  Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox

  Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®

  Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku