Omlazení pleti

Kdo by netoužil po pleti, která je vypnutá, působí mladistvě a je bez skvrn? Naštěstí je v tomto ohledu dermatologie štědrá a nabízí spoustu možností, jak krásné pleti a odstranění vrásek dosáhnout. Každý si tak vybere takový druh ošetření, který mu nejvíc vyhovuje. Ať už je to karboxyterapie, redermalizace, lipotransfer nebo např. mikrojehličkování. 

Pokud si nejste jistí, která metoda je pro vás nejvhodnější, náš odborný lékařský tým je zde, aby vám poradil a pomohl najít tu nejlepší možnost ošetření pro vaše specifické potřeby a cíle v oblasti omlazení pleti.

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Hodnocení ABClinic v Google

hodnocení Google

Hodnocení ABClinic na Facebook.com

hodnocení Facebook

Hodnocení ABClinic na Firmy.cz

hodnocení Firmy.cz

Anestezie
Lokální
Pobyt na klinice
Bez hospitalizace
Trvání rekonvalescence
Bez rekonvalescence
Trvání zákroku
30-60 minut
Typ zákroku
Dermatologie
5539+ spokojených klientů
Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.
Lékaři s 20letou praxí
S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.
Správná kombinace metod
Kombinujeme několik vhodných metod péče. Vytvoříme ideální plán přesně pro vás.

Neinvazivní ošetření pleti

Redermalizace 

Kyselina jantarová v kombinaci s kyselinou hyaluronovou snižuje tvorbu pigmentových skvrn. Napomáhá správné mikrocirkulaci pleti, udržuje rovnováhu vlhkosti, sjednocuje její ton. Svým antioxidačním účinkem regeneruje kožní buňky, a tím zpomaluje stárnutí pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a napomáhá k pružnosti pleti.  
Kromě toho odstraňuje kruhy pod očima, redukuje rozšířené póry, vyhlazuje jizvičky po akné, příznivě působí na vyhlazení strií a hojení ran a má liftingový účinek. 
Zákrok trvající 30–45 minut je vhodný pro všechny typy pokožky a doporučované ošetření je vhodné absolvovat ve 3 sezeních. 

Mikrojehličkování (Microneedling) 
Jehličkování využívá k omlazení kůže její přirozenou schopnost regenerace. Lékař vytvoří v kůži velmi jemné kanálky, vzniká tak mikrotrauma. Díky tomu nastartujeme proces obnovy kůže, stimulujeme tvorbu kolagenu a regenerujeme buňky. Pro zvýšení účinku metody do kanálků aplikujeme speciálně vybrané mezoterapeutické sérum. 
Ošetření je bezbolestné s dlouhotrvajícím efektem. 
Ošetřovanou oblast znecitlivíme lokálním anestetikem. Lékař vybere vhodné sérum a typ mikrojehliček pro daný druh problému a provede větší množství velmi jemných a mělkých vpichů. Bolestivost zákroku je zcela minimální. 
Po zákroku bývá pokožka přechodně zarudlá. Zarudnutí začíná postupně mizet, obvykle to trvá 1–14 dnů v závislosti na citlivosti kůže.

Karboxyterapie

Minimálně invazivní metoda využívající léčebné vlastnosti oxidu uhličitého, který se aplikuje pod kůži. Jeho vlivem dochází k roztažení cév a stimulaci tvorby kolagenu, současně působí lipolyticky, tedy dokáže rozpouštět tuk. 

Metoda je ideální pro klienty, kteří potřebují omladit pokožku obličeje, zejména okolí očních víček, čela, ústních koutků, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Řeší také jemné vrásky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny a problémy s popraskanou kůží.  

Ošetření provádíme ambulantně a nevyžaduje znecitlivění. Injekčně aplikujeme do kůže a podkoží tenkou jehlou netoxický CO2.

Lipotransfer 

Jde o jemnou metodu, kdy odsajeme přebytečný tuk z problémových partií těla a následně ho zpracujeme v čistý výplňový materiál nejvyšší kvality. Získáte tak přirozenou výplň vrásek, rtů či jiné oblasti těla a současně vám bude zformována problematická partie, z níž tuk odstraníme. Přebytečnou tukovou tkáň odsáváme zpravidla z oblasti hýždí, stehen, břicha nebo boků. 
Zákrok je bezbolestný a výsledek dlouhodobý.  
Z drobného řezu o velikosti 3–5 mm na břiše, nebo v oblasti vnitřního stehna se provede liposukční technikou odebrání potřebného množství tuku, který se speciálním způsobem (odstředění, vyčištění) připraví k aplikaci do předem vybrané oblasti.

Inovativní metody omlazení obličeje: Od Mezoterapie po plazmaterapii

Efektivní omlazovací metoda, při které mikrojehličkami aplikujeme do kůže speciální roztoky, které obsahují vysoké množství vitaminů, aminokyselin, koenzymů a kyseliny hyaluronové. Tyto látky podněcují tvorbu kolagenu a navozují intenzivní regeneraci buněk. Povislá stárnoucí pokožka se napíná, pleť se rozjasňuje a vyhlazují se drobné vrásky. 

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové 
Injekční aplikace výplní či přípravků na bázi kyseliny hyaluronové přináší velmi účinnou metodu pro odstranění projevů stárnutí, modelace obličejových kontur, vyplnění objemu a omlazení obličeje. 

Plasmatec: používá se pro úpravu očních víček a očního okolí, jizev, zesvětlení pigmentových skvrn, sjednocení tonu pokožky, řeší vrásky, kontury rtů a řadu dalších. 

Plazmaterapie: Využívá přirozené omlazující a regenerační účinky krevní plazmy bohaté na krevní destičky pro obnovu a omlazení pokožky.

Kromě již uvedených ošetření si u nás můžete dále vybrat: 

Cellec V system: efektivní řešení při odstranění pigmentových skvrn a kožních lézí 

Ultracel Q + HIFU: moderní a rychlý systém pro lifting obličeje a tvarování těla. Lze jej použít k omlazení pokožky, pozvednutí a zpevnění. 
Revitex: ošetření vede k přirozenému zpevnění kontur tváře, krku a dekoltu, zmenšení dvojité brady a zlepšení elasticity kůže. 
Oxyage: má anti-aging a revitalizační účinky, zasahuje hluboko do tkání, aktivuje proces revitalizace buněk pokožky čistým kyslíkem, což ji projasní, omladí a ozdraví. 
Odstranění vrásek botul. přípravky: redukuje mimické vrásky na čele, mezi obočím, kolem nosu nebo rtů, vějířkovité kolem očí. 
More Me: přístroj vizualizuje nejčastější kožní problémy pomocí umělé inteligence a doporučí produkty péče o pleť. 
Edge-One: mimořádně přesný laser, který omladí kůži, vyhladí vrásky, odstraňuje pigmentové léze či kožních výrůstky. 

Slova našich klientů

Omlazení pleti
MUDr. Petra Ester Hamáčková
Moderní, čisté a přátelské prostředí! Stoprocentně doporučuji! Absolvovala jsem obsáhlou konzultaci s dr. Hamáčkovou a následně podstoupila injekční metodu pro revitalizaci pleti. Návazná kontrola byla precizní a pečlivá. Jsem opravdu šťastná, že jsem našla tuto kliniku a její skvělé profesionály! Děkuji! Sylvie T.
ABClinic Art & Beauty
MUDr. Vanesa Lovětínská
Velice sympatická a úžasná paní doktorka, mohu jen doporučit. Michaela S.

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Lékaři

Vedoucí lékařka dermatologie
Specialista na laserové zákroky

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

ABClinic room

Aktuality

Tipy jak chránit pleť přes léto
Dermatologie

Tipy jak chránit pleť přes léto

…a vyhnout se nejen nežádoucím pigmentacím.Čas léta a slunce je tady a většina z nás myslí na to, jak si co nejvíc užít letních …
Tipy jak se starat o pleť v zimě
Dermatologie

Tipy jak se starat o pleť v zimě

… a využít tento čas ve svůj prospěch.Suchá, mastná, smíšená – jednoduše, ať je vaše pleť jakákoliv, v zimě si žádá zvýšenou péči. Už …
ABClinic umožňuje pojištění k operacím
Obecné

ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepšovat …
Ošetření pleti laserem nebo IPL světlem? Jaký je mezi nimi rozdíl?
Laserové zákroky

Ošetření pleti laserem nebo IPL světlem? Jaký je mezi nimi rozdíl?

Všichni bychom chtěli mít krásnou pleť bez vrásek. Ale ne všichni jsme kvůli tomu ochotní podstupovat invazivní chirurgické zákroky. Věděli jste, ale že to …

Objednejte se na konzultaci zdarma

    Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

    Ozveme se vám do 24 hodin

    Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox

    Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®

    Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku