Niťový lifting

Estetická medicína nabízí různé možnosti, jak dosáhnout mladistvého vzhledu a zlepšit kvalitu pokožky. S niťovým liftingem, který se v posledních letech stal jednou z nejvyhledávanějších a nejúčinnějších technik v této oblasti, zajistíme vypnutí vaší pleti a vyhlazení vrásek, a to do pouhých 45 minut. Nabízíme také neinvazivní metodu tekutého liftingu. Ideální proceduru vám doporučí lékař.

 

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Hodnocení ABClinic v Google

hodnocení Google

Hodnocení ABClinic na Facebook.com

hodnocení Facebook

Hodnocení ABClinic na Firmy.cz

hodnocení Firmy.cz

Anestezie
Lokální
Pobyt na klinice
Bez hospitalizace
Trvání rekonvalescence
1-3 dny
Trvání zákroku
30-60 minut
Typ zákroku
Plastická chirurgie
5539+ spokojených klientů
Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.
Lékaři s 20letou praxí
S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.
Bez nutnosti celkové anestezie
Zákroky provádíme pod lokální anestezií, což snižuje bolest a urychluje rekonvalescenci.

Zbavte se vrásek na obličeji

Tradiční facelifty často vyžadují invazivní chirurgické zákroky a anestezii. My vám však nabízíme modernější alternativy: 

Niťový lifting: Tento zákrok využívá speciální nitě, které se vkládají pod kůži, aby vypnuly a zpevnily pokožku. Je to méně invazivní metoda s rychlou rekonvalescencí. 

U-niťový lifting: Jedná se o revoluční metodu v oblasti niťového liftingu. Používáme 2–4 dvouvláknové PDO nitě, které efektivně vypnou celý obličej. Zákrok je neinvazivní a bez použití skalpelu, ale s efektem srovnatelným s operačním minifaceliftingem. 

Chcete rychle vyhladit vrásky a obnovit kontury obličeje? Sáhněte po niťovém liftingu, který zajistí okamžité a efektivní zpevnění pleti. Další metodou je pak tekutý lifting, díky kterému dochází k nastartování tvorby kolagenu. Nejvhodnější proceduru pro vás vám pomůže správně zvolit ošetřující lékař.

Výhody niťového liftingu 

 • Lifting obočí otevře pohled očí 
 • Odstranění dvojité brady 
 • Tvarování kontur, lícních kostí 
 • Pozvednutí ústních koutků 
 • Vypnutí obličeje a dolní čelisti 
 • Zjemnění nosoretních rýh 
 • Prevence stárnutí 
 • Mladistvější vzhled 
 • Lifting a vypnutí ochablé pokožky 
 • Dlouhodobý a přirozený výsledek 

Jaké typy nití používáme? 

Nitě APTOS jsou tvořené kyselinou polymléčnou a jsou ideální pro úpravu kontur obličeje a povislých tváří. Jsou vhodné pro věkovou skupinu 35–50 let, stimulují tvorbu kolagenu a efektivně oddalují potřebu chirurgického faceliftu. 

Nitě MINT™ PDO jsou díky inovativní patentované technologii tvarované do 360stupňového spirálového vzoru a nabízí tak okamžité liftingové výsledky s minimální bolestí. Tento typ nití je ideální pro ty, kdo hledají minimálně invazivní alternativu a chtějí stimulovat produkci kolagenu a elastinu. 


Před a po niťovém liftingu

Jak probíhá niťový lifting?

Před zákrokem: Osobní konzultace a příprava 

 • Před samotným zákrokem je důležitá osobní konzultace s naším plastickým chirurgem. Na základě zhodnocení vaší pokožky a anatomických podmínek (např. tvaru a struktury vaší tváře) vám doporučíme nejvhodnější techniku niťového liftingu. 
 • Někdy je nezbytné podstoupit předoperační vyšetření. Doporučujeme také konzultaci s výživovým specialistou, který vám doporučí potravinové doplňky – ty mohou přispět k rychlejšímu hojení. 

Během zákroku: Procedura a délka trvání 

 • Samotný zákrok niťového liftingu se provádí v lokálním znecitlivění a trvá obvykle mezi 15 až 45 minutami, v závislosti na složitosti operace a počtu použitých nití. Na naší klinice používáme širokou škálu nití, včetně nové generace U-nití, které poskytují maximální liftingový efekt s minimálním nepříjemným pocitem. 

Po zákroku: Rekonvalescence a péče 

 • Po zákroku je možné, že budete potřebovat krátkou dobu na zotavení. Většina klientů se ale může vrátit k běžným aktivitám už po několika hodinách. Péče o operační ránu je individuální a závisí na zvolené technice. 

Slova našich klientů

Blefaroplastika, niťový lifing
ABClinic Art & Beauty
Před 2 týdny jsem podstoupila u ABClinic niťový lifting a plastickou operaci víček v lokální anestezii. Pan doktor mi vše podobně vysvětlil, takže jsem mu plně důvěřovala. Zákrok proběhl v naprostém pořádku, takže moc děkuji. A děkuji také celému týmu včetně recepčních, koordinátorek i sálových sester. Ráda doporučuji. Šárka V.
Niťový lifting
MUDr. Petra Ester Hamáčková
Potřebovala jsem lifting obličeje. Dostala jsem doporučení od své kamarádky, že byla u dr. Hamáčkové na injekční aplikaci Radiesse v ABClinic, a byla tak spokojená, že jsem se hned objednala. Jsem velice ráda – absolvovala jsem niťový lifting a určitě doporučuji všem nebát se a přijít probrat všechny problémy s některým z lékařů kliniky. Kromě dermatologie dělají i plastiku. Recepce se o mě krásně postarala a vše bylo na jedničku. Lýdie P.

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Lékaři

Okuloplastický chirurg

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

ABClinic room

Aktuality

Je klíčem k mladistvému vzhledu lifting obličeje, nebo niťový lifting?
Plastická chirurgie

Je klíčem k mladistvému vzhledu lifting obličeje, nebo niťový lifting?

Facelift a niťový lifting patří mezi velmi oblíbené zákroky v oblasti plastické chirurgie a staly se synonymem pro boj proti stárnutí. Ale i přesto, …
Zpět v čase s faceliftem
Plastická chirurgie

Zpět v čase s faceliftem

Stojíte před zrcadlem a máte pocit, že s vaší krásou už to není úplně ono? Zdá se vám, že kontury obličeje povadají, vrásky jsou …
ABClinic umožňuje pojištění k operacím
Obecné

ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepšovat …
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Obecné

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko …

Objednejte se na konzultaci zdarma

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

  Ozveme se vám do 24 hodin

  Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox

  Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®

  Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku