Modelace paží, stehen a lýtek

Nabízíme specializované zákroky – modelace paží a nohou – pro dokonalý vzhled vašeho těla. Ať už jde o korekci tvaru lýtek, odstranění povislé kůže po ztrátě hmotnosti nebo zlepšení vzhledu paží, náš tým odborníků vám pomůže dosáhnout vašich estetických cílů s maximální péčí o vaše zdraví a pohodlí. 

 

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Hodnocení ABClinic v Google

hodnocení Google

Hodnocení ABClinic na Facebook.com

hodnocení Facebook

Hodnocení ABClinic na Firmy.cz

hodnocení Firmy.cz

Anestezie
Celková
Pobyt na klinice
1-denní hospitalizace
Trvání rekonvalescence
14 dnů
Trvání zákroku
2-4 hodiny
Typ zákroku
Plastická chirurgie
5539+ spokojených klientů
Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.
Lékaři s 20letou praxí
S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.
Low-flow anestezie
Používáme bezpečnou a minimálně organismus zatěžující anestezii. Pacienty po zákroku převážíme rovnou na dospávací pokoj.

Co je lift paží, stehen a lýtek?

Co je lift paží  

Lifting paží je označení pro operaci, která má za cíl odstranit kožní nadbytky v oblasti paží. Lift lze v případě potřeby spojit s liposukcí nadbytečného tuku. Cílem operace je dosažení mladistvého vzhledu paží tím, že kůže znovu získá přiměřené napětí a bude těsněji obepínat svaly paže.  

Co zákrokem získáte  

 • Trvalé odstranění volné a povislé kůže paží  
 • Řešení patologických poruch ukládání tuku  
 • Možnost kombinovat lift paží s liposukcí

Co je lift stehen a lýtek 

Lifting stehen a lýtek má za cíl odstranit kožní i tukové nadbytky v této části těla. Nejčastěji se objevuje požadavek na úpravu vnitřní strany stehen, u klientů po výrazné redukci hmotnosti se ale častěji používá lifting celých stehen. Pro optimální výsledek se také často kombinuje s liposukcí.  

Co zákrokem získáte  

 • Odstranění volné kůže a tuku z oblasti stehen/lýtek 
 • Efektivní řešení po výrazném úbytku hmotnosti  
 • Možnost nadstandardního liftingu vnitřní strany stehen

Jak to probíhá?

Před operací 

Než se podstoupí zákrok, je nutná konzultace s plastickým chirurgem. Chirurg zhodnotí vhodnost zákroku pro klienta, zváží specifické potřeby a případně může navrhnout další typy ošetření. Lift není metoda redukce hmotnosti, ale slouží k odstranění povislé kůže a případně i tukových nadbytků. Před operací je také důležité konzultovat výživové a kondiční aspekty, zejména pokud je potřeba redukce hmotnosti. U liftu stehen se vyžaduje předoperační vyšetření, jelikož se provádí v celkové anestezii. 

Průběh operace 

Zákrok trvá obvykle 1–3 hodiny a může být kombinovaný s liposukcí. U liftu paží se odstraňují nadbytky kůže buď řezem v oblasti podpaží nebo podélným řezem na vnitřní straně paže. U liftu stehen může být řez vedený v oblasti třísla, podél vnitřní strany stehen nebo v případě zevních stehen obloukovitým řezem. Po odstranění nadbytečné tkáně chirurg sešije rány, přikryje je sterilně a aplikuje kompresní prádlo.

Po operaci 

Po zákroku je vyžadovaná krátkodobá hospitalizace a období klidu, které je pro lift paží 7–10 dnů a pro lift stehen 10–14 dnů. Kompresní prádlo je nutné nosit 4–6 týdnů u paží a přibližně 6 týdnů pro lifting stehen.  

Po 14 dnech se doporučuje zahájit lymfodrenáže a masáže, které pomáhají v hojení. Lze také využít terapie na přístroji LPG po celou dobu nošení kompresního prádla po operaci. Ke sportovním aktivitám je možné se vrátit nejdříve 4 týdny po zákroku. 

Důležité informace 

Je klíčové dodržovat všechna doporučení lékaře a věnovat tělu maximální péči pro dlouhodobé udržení výsledků. Vhodné jsou exkluzivní procedury a pravidelné kontroly, které zpomalují proces stárnutí a udržují tělo ve formě. 

Slova našich klientů

Liposukce
MUDr. Otakar Lucák
Dobrý den, tímto bych velmi ráda poděkovala týmu pana doktora Lucáka, velmi milému anesteziologovi a sestřičkám na pooperačním oddělení. Vše bylo velmi profesionální, s výsledkem (liposukce břicha, vnitřních stehen, paží) jsem maximálně spokojená. Tuto kliniku určitě doporučuji. Anonymní klientka

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Lékaři

Plastická chirurgie
Plastická chirurgie
Plastická chirurgie
Plastická chirurgie

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

ABClinic room

Aktuality

ABClinic umožňuje pojištění k operacím
Obecné

ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepšovat …
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Obecné

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko …

Objednejte se na konzultaci zdarma

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

  Ozveme se vám do 24 hodin

  Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox

  Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®

  Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku