Liposukce

Zbavte se nadbytečného tuku v oblasti stehen, břicha, paží nebo podbradku. Liposukce pomáhá v případě, že se vám nedaří zhubnout pomocí upraveného jídelníčku a pravidelného cvičení. Přijďte na nezávaznou konzultaci, na které vám vše rádi vysvětlíme a odpovíme na vaše otázky.

Dlouhodobě krátké čekací lhůty pro zákroky v Praze.

 

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Hodnocení ABClinic v Google

hodnocení Google

Hodnocení ABClinic na Facebook.com

hodnocení Facebook

Hodnocení ABClinic na Firmy.cz

hodnocení Firmy.cz

Anestezie
Lokální
Pobyt na klinice
1-denní hospitalizace
Trvání rekonvalescence
7-14 dnů
Trvání zákroku
30-60 minut
Typ zákroku
Plastická chirurgie
5539+ spokojených klientů
Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.
Lékaři s 20letou praxí
S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.
Nezávazná konzultace
Chceme, abyste si byli zákrokem jistí, proto vám rádi vše vysvětlíme.

Liposukce a její typy

V roce 2022 chirurgové provedli po celém světě více než 2,3 milionu zákroků liposukce, což je nárůst o 21,1 % oproti roku 2021. Podle Mezinárodní společnosti estetické plastické chirurgie (ISAPS) liposukce zůstala nejpopulárnějším chirurgickým zákrokem vůbec. Nadbytečný tuk odstraňujeme pomocí tří metod:

Přístroj BODY-JET EVO – Před i v průběhu liposukce operovanou část napouštíme tzv. tumescentním roztokem. Používáme až o 70 % méně tumescentní tekutiny než u klasické liposukce. Výsledek je díky tomu viditelný téměř ihned po zákroku. 

Body-Jet Evo představuje revoluci v liposukci a přenosu tuku. Tato metoda, známá jako WAL (Water Assisted Liposuction), využívá vodní paprsek k uvolnění tukových buněk a jejich bezpečnému odsátí. Odsátý tuk může být použitý pro autologní transplantaci do jiných částí těla, jako jsou prsa, obličej nebo hýždě. Díky speciálnímu zařízení je tuk zbavený nežádoucích látek a je možné jej okamžitě použít k vlastnímu přenosu v nejvyšší kvalitě.  

Body-Jet Evo je navržený pro precizní a šetrné odstranění tukové tkáně a nabízí i možnosti individuálního programování. 

Liposukce a její typy

Tumescentní Liposukce využívá inovativní přístup k odsátí nahromaděného tuku, který nelze odstranit cvičením nebo dietami. Postup zahrnuje aplikaci speciálně připraveného tumescentního roztoku do cílové oblasti těla před samotným odsáváním tuku. Roztok obsahuje naředěné anestetikum a adrenalin, což zajišťuje minimální bolest a eliminaci krvácení během zákroku. 

Jednou z klíčových výhod tumescentní liposukce je rychlá viditelnost výsledků. Provádí se v lokální nebo celkové anestezii.

Lipotouch – Jedná se o neinvazivní přístrojovou liposukci. Lipotouch generuje nízkofrekvenční ultrazvuk, který pomocí kavitace postupně štěpí tukové buňky. Tato metoda je efektivní při kombinaci s lymfodrenáží, využívá se k léčbě celulitidy, odstranění tukových polštářků, řešení nerovností po liposukci, nebo k formování těla.

Jak probíhá liposukce stehen, břicha nebo třeba paží?

Před zákrokem

Vždy je nutná osobní konzultace s naším plastickým chirurgem, který má desítky let zkušeností a doporučí vám vhodnou operační techniku a zároveň předoperační ošetření kůže nebo terapii podkoží pro lepší výsledek.

Během zákroku

Zákrok se provádí v lokální nebo celkové anestezii v závislosti od rozsahu prováděné liposukce nebo doporučení plastického chirurga. Zákrok může být dlouhý 30 minut i 3 hodiny v závislosti rozsahu a oblastí, ve kterých je prováděn. Je ale vždy bezbolestný a bez viditelných jizev.

Po zákroku 

Po lokálním znecitlivění můžete jít domů už po 30 minutách a už po 2 týdnech můžete vykonávat běžnou práci. Pokud je zákrok proveden v celkové anestezii, je potřebná jednodenní hospitalizace na klinice

Slova našich klientů

ABClinic Art & Beauty
MUDr. Vanesa Lovětínská
Velice sympatická a úžasná paní doktorka, mohu jen doporučit. Michaela S.
Liposukce
MUDr. Otakar Lucák
Již několik let jsem sbírala odvahu k zákroku liposukce podbradku. Ve svých 60 letech již více řeším problémy. Absolvovala jsem zákrok v lokální anestezii a jsem velmi spokojená. Děkuji klinice i celému týmu včetně operujícího lékaře dr. Lucáka. Miroslava H.
Liposukce
MUDr. Michal Hošek
Jsem naprosto spokojená, velmi milý a vstřícný přístup pana doktora mi pomohl překonat nervozitu. Bříško moc hezké. Děkuji moc 🙂 Markéta C.
Liposukce
MUDr. Otakar Lucák
Jsem nadmíru spokojená. Navštívila jsem ABClinic a operoval mě MUDr. Otakar Lucák liposukci podbradku. Podrobně mi vše vysvětlil, také jeho tým je příjemný, hlavně velmi moderní klinika, takže se těším na další zákrok. Mohu pana doktora a také kliniku jen doporučit! Karolína V.

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Lékaři

Plastická chirurgie
MUDr. Matěj Patzelt, Ph.D.
Plastická chirurgie
Plastická chirurgie
Plastická chirurgie
Plastická chirurgie

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

ABClinic room

Aktuality

Liposukce a jejích 7 typů: Vyberte si cestu k vaší ideální postavě
Plastická chirurgie

Liposukce a jejích 7 typů: Vyberte si cestu k vaší ideální postavě

Známe to asi všichni. Dodržujete zdravou stravu, pravidelně cvičíte, ale stejně vás od vaší vysněné postavy dělí ještě pořádný kus práce? A vy se …
ABClinic umožňuje pojištění k operacím
Obecné

ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepšovat …
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Obecné

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko …

Objednejte se na konzultaci zdarma

    Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

    Ozveme se vám do 24 hodin

    Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox

    Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®

    Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku