Frenuloplastika

Frenuloplastiku (plastiku uzdičky) provádíme nejčastěji při jejím zkrácení (frenulum breve), které způsobuje obtíže zejména při erekci – bolestivost a vznik opakovaných trhlin doprovázených krvácením. 

Naši plastičtí chirurgové mají bohaté zkušenosti s efektivním řešením problémů intimních partií. 

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Hodnocení ABClinic v Google

hodnocení Google

Hodnocení ABClinic na Facebook.com

hodnocení Facebook

Hodnocení ABClinic na Firmy.cz

hodnocení Firmy.cz

Anestezie
Lokální
Pobyt na klinice
Bez hospitalizace
Trvání rekonvalescence
7 dní
Trvání zákroku
15-30 minut
Typ zákroku
Plastická chirurgie
5539+ spokojených klientů
Vsaďte na jistotu. Odoperovali jsme už tisíce spokojených klientů.
Lékaři s 20letou praxí
S plastickou chirurgií máme dlouholeté zkušenosti. Vždy zajistíme vysněný výsledek.
Bez nutnosti celkové anestezie
Zákroky provádíme pod lokální anestezií, což snižuje bolest a urychluje rekonvalescenci

Pro koho je operace vhodná?

Vhodná pro muže s krátkou uzdičkou, která je symptomatická, tj. vyvolává jakékoli potíže při pohlavním styku, nebo se doporučuje u pacientů s předčasnou ejakulací. 

Co zákrokem získáte 

 • Uvolnění předkožky 
 • Bezbolestný sexuální život 
 • Jednoduchý bezpečný zákrok 
 • Funkční efekt 

Jak zákrok probíhá?

Před operací

Před každým zákrokem je třeba konzultace s lékařem, aby posoudil stav problému a zda nebude třeba frenuloplastiku spojit s cirkumcizí (tj. zákrok při zúžené předkožce).

Po operaci

Bezprostředně po zákroku může klient pociťovat mírnou bolestivost penisu a může se objevit otok. V den výkonu je vhodný klidový režim, v následujících dnech je doporučeno vyvarovat se větší fyzické či sportovní aktivitě. Otok i bolestivost v průběhu několika málo dní ustupují. Sexuální abstinence je doporučena až do plného zhojení rány, ke kterému dojde za 3–4 týdny.

Průběh operace

Výkon probíhá v lokální anestezii, na přání klienta je možná i celková anestezie. Doba zákroku je přibližně 15 – 20 minut. 

Při výkonu se frenulum příčně protne a následně se podélně rekonstruuje jemnými vstřebatelnými stehy. Tím dojde k jeho prodloužení. Jizva je minimální a kosmetický i funkční efekt velmi příznivý.

Důležité informace

V průběhu rekonvalescence až do úplného zahojení rány je potřeba každý den stahovat předkožku směrem ke kořenu penisu, aby se zabránilo vzniku jizevnaté tkáně a opětovnému zkrácení uzdičky. 

Slova našich klientů

Hvězda hodnocení
Bichektomie
MUDr. Matěj Patzelt
Jaká úžasná zkušenost od konzultace až po pooperační péči! V červnu 2022 jsem podstoupila odstranění bukálního tuku a upřímně nedokážu vyjádřit, jak jsem vděčná za léčbu, kterou jsem dostala v ABClinic. Celá zkušenost od úvodní konzultace až po operaci a sledování byla bezchybná – nemluvě o výsledku, který mi mění život! Operoval MUDr. Matěj Patzelt, Ph.D., který je fenomenální lékař, umí uklidnit, a to jak svým chováním, tak svým hlasem. Nejen, že se o mě skvěle staral, ale také má roztomilý způsob, jak důkladně a srozumitelně vysvětlit postup, odpovídat na mé otázky, abych se cítila pohodlně. Je to perfekcionista a vysoce nadaný chirurg, který odvedl úžasnou práci při odstraňování mých bukálních tukových polštářků. Navíc tým kolem MUDr. Matěj Patzelta, Ph.D. a klinika, je prostě úžasný! Administrativní tým byl během celého procesu tak profesionální a byl vždy k dispozici, aby velmi trpělivě odpověděl na mé dotazy po celý den a večer. Týdny po operaci mě oslovili, ujistili se, že se vše správně hojí a zda je vše v pořádku. Navíc způsob, jakým se mnou sesterský tým komunikoval před operací a po ní, a jak se o mě postarali bezprostředně po odstranění bukálního tuku, mi dodal pocit bezpečí. Celý proces byl jako sen! Velké díky všem, kteří to umožnili! Jasmin S.
Hvězda hodnocení
Bichektomie
MUDr. Matěj Patzelt
Velké poděkování směřuji koordinátorkám ABClinic, které mi vždy odpověděly na všechny mé dotazy, pomohly naplánovat předoperační vyšetření a všechny další náležitosti. Klinika je velice moderně zařízená, pokoje krásné. Absolvovala jsem bichectomii u dr. Patzelta a výsledek je perfektní. Simone W.
Hvězda hodnocení
ABClinic Art & Beauty
MUDr. Vanesa Lovětínská
Velice sympatická a úžasná paní doktorka, mohu jen doporučit. Michaela S.
Hvězda hodnocení
ABClinic Art & Beauty
MUDr. Otakar Lucák
Skvělá klinika, kam se již po dvou zákrocích stále ráda vracím. Pan MUDr. Lucák je člověk, kterému stoprocentně věřím a celkově je celý tým ABClinic na špičkové úrovni. Vždy usměvavý, připraven pomoci. Kliniku vřele doporučuji. Nela V.

Dynamics 365 iconV případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

Lékaři

Plastická chirurgie
Plastická chirurgie

Financování

Našim zákazníkům nabízíme možnost financování prostřednictvím úvěru v bance KB – Essox.

Jak to probíhá?

Po vstupní konzultaci s lékařem vám naše koordinátorka pomůže sjednat půjčku, aby pro vás bylo financování co nejrychlejší.

Úvěr si můžete vyřídit online do 10 minut.

Na zákrok můžete uplatnit i zaměstnanecký program Benefit Plus nebo si pro větší pocit bezpečí a jistoty zařídit pojištění beautyprotect®.

Nabídka financování platí pouze pro pacienty s trvalým pobytem v České republice.

ABClinic room

Aktuality

Jak vylepšit intimní partie
Plastická chirurgie

Jak vylepšit intimní partie

Mnoho žen i mužů trápí potíže v oblasti intimních partií a hledají jejich efektivní řešení. Estetická medicína si s řadou z nich umí velmi …
ABClinic umožňuje pojištění k operacím
Obecné

ABClinic umožňuje pojištění k operacím

S tím, jak se posouvá vývoj ve zdravotnictví, přirozeně roste také zájem o bezpečnost pacientů během a po operacích a snaha tuto oblast neustále zlepšovat …
Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat
Obecné

Máte strach z plastické operace? Víme, jak s ním pracovat

Jsme krásní přesně takoví, jací jsme. Tuhle větu jsme všichni v životě určitě už párkrát slyšeli. Jenže, pokud vás něco na vašem těle trápí, těžko …

Objednejte se na konzultaci zdarma

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci. V případě zakoupení zákroku je konzultace zdarma.

  Ozveme se vám do 24 hodin

  Možnost financování zákroků u společnosti KB – Essox

  Větší pocit bezpečí s pojištěním beautyprotect®

  Konzultace zdarma v případě zakoupení zákroku