Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
konzultace zdarmaZavolejte nám

Odstranění chrápání

Na naší klinice nabízíme vysoce specializovanou péči se zaměřením na odstranění chrápání. Jsme si vědomi toho, jak velký problém může chrápání být nejen pro dotyčného člověka, ale i jeho okolí. Chrápání je považováno za poruchu spánku, bývá často příznakem celkového onemocnění, například vysokého krevního tlaku nebo chronické rýmy. Může ale také poukazovat na závažný syndrom spánkové apnoe. V populaci chrápáním trpí přibližně 15% žen a 25% mužů.
Naši specialisté provádějí velice efektivní a moderní laserové zákroky, díky kterým dojde k odstranění chrápání úplně nebo se stav výrazně zlepší. Díky přístrojovému vybavení naší kliniky se doba zákroku i rekonvalescence výrazně zkracuje.
K nejúčinnějším ošetřením, které provádíme za pomoci diodového laseru, patří plastika měkkého patra a vyčištění nosohltanu od zbytnělé tkáně mandle. Dále ošetřujeme vybočenou nosní přepážku a řadu dalších problémů, které by mohly mít na chrápání vliv.
Klademe důraz na velmi přesnou a podrobnou diagnostiku, podle které navrhujeme jak typ zákroku, tak případně i další léčbu či režimová opatření.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky
odebírat novinky / NEWSLETTER
ABCLINIC MEMBERS
PŘIHLÁSITregistrovat
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8, 148 00 Praha 4
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
Top crosschevron-down