Jak vylepšit intimní partie

Mnoho žen i mužů trápí potíže v oblasti intimních partií a hledají jejich efektivní řešení. Estetická medicína si s řadou z nich umí velmi dobře poradit. Pomáhá ženám při nespokojenosti s tvarem či velikostí stydkých pysků, odstraní projevy stárnutí v oblasti intimních partií, mužům nabízí řešení při problémech s příliš úzkou předkožkou nebo velikostí penisu.

Úprava stydkých pysků
Jedním z velmi častých problémů u žen je nespokojenost s tvarem a velikostí stydkých pysků. Často se objevuje vrozená asymetrie pysků nebo malé pysky přesahují velké. To přináší funkční i estetické potíže. K poškození stydkých pysků může dojít také v důsledku úrazu nebo těžkým porodem. Vliv na vzhled stydkých pysků má také stárnutí, kdy dochází k povolení kůže, vazivových tkání a úbytku tuku. Tyto potíže umíme velmi efektivně odstranit, a to buď chirurgickou úpravou, tzv. labioplastikou nebo neinvazivními metodami.

Při labioplastice upravíme velikost a tvar malých i velkých stydkých pysků a provedeme jejich zpevnění. Jedná se o šetrný chirurgický zákrok s krátkou dobou rekonvalescence a velkým efektem.

Stydké pysky poznamenané stárnutím lze také omladit pomocí laseru nebo unikátním přístrojem Revigen. Ten v sobě propojuje radiofrekvenci a HIFU metody, které způsobí, že dojde ke stažení a zpevnění tkání stydkých pysků.

Omlazení vaginy
V důsledku porodů, ale také s přibývajícím věkem dochází k ochabnutí či přetrhání vláken poševní stěny. To s sebou přináší řadu nepříjemných potíží – dochází k poklesu kvality sexuálního života, vagina se uvolňuje a problém může přispívat k močové inkontinenci. Zpevnit a omladit vaginální stěny lze nejen klasickou chirurgickou cestou, ale také pomocí neinvazivních ošetření laserem nebo radiofrekvencí.

Při laserovém omlazení vaginy přístrojem EdgeOne dochází k prohřívání tkáně a podnícení tvorby kolagenních vláken. Díky tomu se tkáně zpevňují a napínají. Výhodou ošetření tímto přístrojem je rychlost a přesnost. Ošetření se obvykle několikrát opakuje, nicméně není žádnou zátěží a ihned po něm je možné vrátit se do běžného života. Efekt omlazení pochvy nabíhá postupně, tak jak dochází k tvorbě nového kolagenu.

Další, velmi efektivní variantou omlazení vaginy je využití radiofrekvenčního přístroje Revigen. Ten nastartuje obnovu kolagenu a elastinu, čímž se vaginální stěna zpevní a zvýší se její pružnost. Omlazení vaginy radiofrekvencí je velmi komfortní, nebolestivé a přispívá ke zlepšení sexuálního života a dosažení orgasmu.

Obřízka v dospělosti
Stejně jako ženy, také muže trápí řada problémů v oblasti intimních partií. Nejčastěji se jedná o potíže se zúženou předkožkou, která bývá zdrojem zánětů a příčinou dyskomfortu v sexuálním životě.

Trvalým řešením problému je obřízka, která se provádí v závislosti na rozsahu potíží celá, případně částečná. Vždy však dbáme na to, aby jizva byla co nejmenší a dostatečně pružná, aby nebyla narušena funkčnost, zejména kvalita sexuálního života. Obřízku muži podstupují také z náboženských důvodů. Vše u nás probíhá zcela diskrétně a soustředíme se na minimalizaci bolesti po zákroku.

Větší penis
Mnoho mužů také trápí velikost penisu a hledají cestu, jak penis zvětšit. I v tomto případě jsme připraveni pomoci. Ačkoliv tyto metody mají své limity, mohou muži přinést zvýšení sebevědomí a spokojenost.

Protože penis je tvořený topořivými tělesy, které nelze nahradit, provádí se zvětšení objemu penisu pomocí vlastního tuku, případně aplikací kyseliny hyaluronové. V obou případech dochází k efektivnímu zvětšení obvodu penisu, obvykle až o 30%. Efekt zákroku se zvýší, pokud se tuk odebírá z bezprostředního okolí penisu, kdy penis opticky vystoupí a jeví se větší.

V případě krátkého penisu je možné podstoupit jeho prodloužení. Metoda spočívá v uvolnění vazů penisu v oblasti spony stydké. Ačkoliv se jedná o zákrok, který je zejména optický, může muži výrazně zvýšit sebevědomí. Je však třeba vědět, že rozsah prodloužení penisu je závislý na délce uvolněných vazů a je tedy třeba mít realistická očekávání.

Potíže v intimních partiích umíme řešit. Nebojte se přijít, zažijete pochopení a respekt k vaší intimitě!

Napsat komentář